
Світильник світлодіодний Biom BYR-03-18-5 18w круглий 5000К
292 ₴
- В наявності
- Код: 3_3004
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 150x40 |
| Димер | Не димуються |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Колірна температура | 5000 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Способ монтажа | Накладні |
| Тип розсіювача | Матовий + декор |
| Тип керування | - |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴





