
Світильник світлодиодний Biom DL-R205-18-5 5000K 18Вт без д/у
286 ₴
- В наявності
- Код: 3_2913
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1550 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 260х60 |
| Димер | Не димуються |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Колірна температура | 5000 |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Способ монтажа | Накладні |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Тип керування | - |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴



