
Світильник светлодіодний Biom SMART SML-R11-80/2 3000-6000K 80Вт с д/у
1 998 ₴
- В наявності
- Код: 3_2946
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей світлодіодний смарт-світильник має потужність 80 Вт, що еквівалентно 720 Вт для традиційних джерел світла. Колірна температура моделі коливається у діапазоні 3000-6000 К (від теплої до холодної частини світлового спектру). Розсіювачвиробу матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 175-265 В, світловий потік – 6400 лм, а світловіддача – 80 лм/Вт. Кути світіння доходять до 170°, а індекс передачі кольору дорівнює 80 одиниць. Клас захисту світильника – IP20. Його арматура виконана з металу, а плафон – з полікарбонату, завдяки чому виходить м'яке розсіяне світло. У комплекті зі світильником поставляється пульт управління. Також у даній моделі передбачена можливість димування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Потужність | 80 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 480x75 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Димер | Димуються |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Колір арматури (основа) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 3000-6000 K |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Поликарбонат |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 6400 |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Способ монтажа | Накладні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | SMD |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴






