
Світильник светлодіодний Biom SMART SML-R07-50/2 3000-6000K 50Вт с д/у
1 032 ₴
- В наявності
- Код: 3_2945
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R07-50 відноситься до лінійки розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Корпус виробу круглий, зовнішнє виконання – сучасне та лаконічне. У центрі лицьової панелі світильника знаходиться декоративне чорне кільце. Під час роботи прилад незначно змінює відтінок – відповідно від обраного користувачем відтінку він може бути теплим, холодним або нейтральним (в діапазоні 3000-6000 К). Потужність виробу становить 50 Вт, що еквівалентно традиційній лампі з енергоспоживанням у 450 Вт та світловим потоком 3800 лм. Тобто, світловіддача у даному випадку дорівнює 76 лм/Вт. Індекс передачі кольору доведений виробником до 80 од. Завдяки використанню спеціальних лінз, кут розсіювання світла досягає 170°. Плафон світильника виконаний з полікарбонату, а арматурна частина – з металу. Його діаметр дорівнює 380 мм, а товщина – 70 мм. Оціночний термін служби – близько 40 тисяч годин. Пульт дистанційного керування має радіус дії 5 м та живиться від батарейки типу CR2032. Він дозволяє регулювати колірну температуру світіння та яскравість, а також вмикати режими таймера та нічника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Потужність | 50 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Габаритний розмір | 380x70 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Димер | Димуються |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Колір арматури (основа) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 3000-6000 K |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Поликарбонат |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 3800 |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного управління |
| Способ монтажа | Накладні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | SMD |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴





