
Світильник свiтлодiодний Biom DPL-R18-5 18Вт круглий 5000K
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2977
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1580 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір | 170x22 |
| Діаметр врізного отвору | 140 мм |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Колірна температура | 5000 |
| Кут світіння | 180 град. |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Напруга мережі | AC 175-265V |
| Потужність | 18 |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Тип лампи | SMD2835 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Форма | Круглі |
| Форма плафона | Коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴


