Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість каналів | 2 |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 144 Вт |
| Струм | 12 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Розмір корпусу | 85х45х23 мм |
| Розмір пульта | 110х52х17 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | Радіо (RF) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴





