
Контролер RGB OEM 6А-SMART
56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2307
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер RGB OEM 6А-SMART використовується для управління яскравістю, кольором та швидкістю мерехтіння світлодіодних стрічок, а також увімкнення встановлених виробником режимів. Цей пристрій належить до категорії багатоканальних моделей. Номінальна напруга живлення – 12 В постійного струму. Тип управління даним приладом механічний, з використанням кнопок на корпусі. Наявність пульта у даному випадку не передбачається. Виріб розрахований тільки на одну зону управління та має три канали. Корпус пристрою виконаний з міцного пластику. Контролер призначений для монтажу підсвічування в умовах обмеженого простору. Стрічка підключається до нього через роз'єми 4pin. Робочий струм приладу – 6 А, по 2 А на канал. Гарантійний термін складає 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість каналів | 3 |
| Потужність | 72 Вт |
| Струм | 6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Напруга мережі | DC 12V |
| Розмір корпусу | 42х13х5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴

