
Контролер RGB OEM 6А-IR-24 кнопки
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2262
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер RGB OEM 6А-IR-24 використовується для управління яскравістю, кольором та швидкістю мерехтіння світлодіодних стрічок, а також увімкнення встановлених виробником режимів. Потужність виробу становить 72 Вт, а робоча напруга дорівнює 12 В. У комплекті з даною моделлю поставляється пульт управління. Він оснащений 24 кнопками та використовує інфрачервоний сигнал для передачі даних. Виріб має три канали та вихідний струм 6 А, по 2 А на кожен канал. Габарити корпусу – 50х35х23 мм, пульта – 125х55х7 мм. За допомогою пульта дистанційного керування користувач може вибрати один з 16 кольорів або включити 4 динамічних режими. Модель розрахована на одну зону управління. Виріб належить до категорії товарів стандартної якості. Заводська гарантія – 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість каналів | 3 |
| Потужність | 72 Вт |
| Струм | 6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Напруга мережі | DC 12V |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Розмір корпусу | 50х35х23 мм |
| Розмір пульта | 125х55х7 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | Інфрачервоний (IR) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴





