
З'єднувач-трикутник AL4021 3W 4000K чорний для світильників AL4020 36W та 48W
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 7469
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З’єднувач для лінійних світильників що допомагає створювати конструкції будь-якої конфігурації в тому числі на рейкових стелях та стелях Грільято. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колір свічення | нейтральний |
| Розмір | 70*70*55 мм |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴



