
Енергозберігаюча лампа Feron EST1 11Вт G23 6400K
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 473
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Енергозберігаюча лампа Feron виготовлена з високоякісного пластику, що не темніє і не жовтіє під час експлуатації, а також з використанням найсучасніших електронних компонентів:блоку системи плавного пуску, системи пригнічення електромагнітних перешкод, конденсатору підвищеної ємності, та ін. Лампа вироблена з приміненням амальгамної технології. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 55W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 12 000 годин. Використовуватися в настільних світильниках. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 11 Вт |
| Цоколь | G23 |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 880 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 6400 |
| Розмір | 237х32 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 6000 години |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма лампочки | EST1 |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴



