
Ґрунтовий світлодіодний світильник Feron SP1402 3Вт RGB чорний
581 ₴
- В наявності
- Код: 6384
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грунтовий світильник Feron SP1402 3Вт RGB IP65 чорний Грунтовий світильник Feron SP1402 3W RGB - це інноваційний вибір для створення вражаючого освітлення вашого ландшафту. Завдяки технології RGB ви можете насолоджуватися різнобарвним світлом, яке створює неповторний атмосферний ефект в будь-якому просторі. Особливості світильника Feron SP1402 3 ваттна потужність для ефективного освітлення. Технологія RGB для створення різноманітних кольорових сцен. Надійна конструкція для тривалого використання. Проста установка в грунт завдяки компактному дизайну. Волого- та пилозахищений (ступінь захисту IP65). Грунтовий світильник Feron SP1402 дозволяє створити унікальний дизайн вашого саду, алеї чи іншого зовнішнього простору, перетворюючи його в казкове місце за допомогою кольорового світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 265*59 мм |
| Тип світильника | вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴



