
Ґрунтовий світлодіодний світильник Ardero SP4601 3Вт 6500K чорний
478 ₴
- В наявності
- Код: 8083
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний грунтовий на кілочку Ardero SP4601 3Вт 6500К IP65 чорний Доповнення асортименту тротуарних та грунтових світильників Модель для підсвічування паркових доріжок, ландшафтної та архітектурної підсвітки. Встановлюються в ґрунт вздовж доріжок або безпосередньо в самі доріжки. Для фасадної підсвітки світильники встановлюють в ґрунт безпосередньо біля стін будівлі. Світильники розраховані на живлення від мережі змінного струму. Переваги та особливості світильників Ardero SP4601: LED-технології. Світильники вже оснащені світлодіодами, тому вони не потребують заміни джерела світла, а також забезпечують значну економію у порівнянні з традиційними джерелами світла. Надійність конструкції. Виготовлені з алюмінію, вкритого зносостійкою фарбою, що захищає світильник від корозії та механічних ушкоджень. Світильники сконструйовані таким чином, що не вимагають спеціального технічного обслуговування. Вологозахищенність . Світильникі мають високий рівень захисту ІР65 що забезпечує надійний захист від пилу та вологи та не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 240 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 6500 |
| Розмір | 42*65*245 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип світильника | вуличний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴



