
Галогенна лампа Feron HB7 JCDR11 35Вт
34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 452
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Галогенна лампа типу MR-11 з відбивачем, без скла. Використовується для основного та декоративного освітлення у вбудованих світильниках. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 38 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 22 Вт |
| Цоколь | G5.3 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 100 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 2700 |
| Розмір | ø40х35 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 2000 години |
| Сумісність з димерами | Да |
| Форма лампочки | MR-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴


