
Галогенна лампа Feron HB6 JCD цоколь G5.3 35Вт
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 500
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Капсульна галогенна лампа. Використовується для основного та декоративного освітлення у вбудованих світильниках. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 270 град. |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 22 Вт |
| Цоколь | G5.3 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 310 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 100 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Розмір | ø45х13 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 6000 години |
| Сумісність з димерами | Да |
| Форма лампочки | G-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴


