
Галогенна лампа Feron HB4 MR-16 12V 20Вт
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 453
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Галогенна лампа типу MR-16 з відбивачем і склом. Використовується для основного та декоративного освітлення у вбудованих світильниках. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Цоколь | G5.3 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 100 CRI |
| Гарантійний термін | 12 |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 2700 |
| Кут світіння | 38 град. |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Напруга | 12 V |
| Розмір | ø45х50 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 6000 години |
| Сумісність з димерами | Да |
| Форма лампочки | MR-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴


