
Галогенна лампа Feron HB1 J118 500Вт
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 438
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійна двоцокольна галогенна лампа. Використовується в галогенних прожекторах. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут свічення | 120 град. |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 500 Вт |
| Цоколь | R7s |
| Тип лампи | Галогенна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 100 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Розмір | ø118х10 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 6000 години |
| Сумісність з димерами | Да |
| Форма лампочки | J-тип |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴


