
Вбудований світильник Ardero DL2811 під лампу білий
204 ₴
- В наявності
- Код: 8051
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований світильник Ardero DL2811 G5.3 білий Нові моделі вбудованих світильників під лампу MR16 Світильники можна використовувати в якості як основного освітлення, так і декоративної підсвітки у житлових, торгівельних та адміністративних приміщенях, кафе, ресторанах, готелях тощо.. Особливості точкових світильників Ardero DL2811 Дизайн конструкції. Лаконічний стильний дизайн дозволяє використовувати світильники у більшості інтер’єрів та поєднувати їх з іншими світильниками у схожому дизайні, створюючи єдину стильну лінію освітлення у приміщеннях. Особливості конструкції . Світильник складається з основи та декоративного акрилового кільця, що надійно тримає лампу та додає об’єму, створююче подвійне свічення. Зручний та надійний монтаж. Завдяки прижимним пружинам світильник легко монтується та надійно утримується у монтажному отворі. Світильники підходять для установки у всі типи стель: підвісні та натяжні. Фронтальне підключення лампи. Для встановлення лампи не потрібно виймати світильник з отвору.я встановлення у всі типи стель: підвісні та натяжні. Якість конструкції. Світильники виготовлені з міцного алюмінію та акрилу, тому їх дозволено використовувати тільки зі світлодіодними лампами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність | 13 Вт/год |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | без лампи |
| Кількість в ящику | 50 шт |
| Напруга мережі | 230 |
| Розмір | 99*41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴



