
Блок питания Biom Professional DC12 75W BPD-75-12 6,5A под DIN-рейку
622 ₴
- В наявності
- Код: 3_2741
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 75 W |
| Робоча напруга | AC 100-240 V |
| Розмір | 56x100x125 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 16.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴

