Блок живлення OEM DC12 96W 8А PLC призначений для перетворення стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок, відео- та аудіоапаратури, а також дрібних побутових приладів. Дана модель розрахована на номінальну потужність величиною у 96 Вт. Вона працює при напрузі у діапазоні 170-240 В та забезпечує вихідну силу струму 8 А. Корпус виробу виконаний з міцного технічного пластику, перфорація відсутня. Охолодження працюючого приладу досягається шляхом його природного теплообміну з повітрям навколишнього середовища. Клас захисту пристрою – IP20, блок живлення не герметичний. Розміри виробу – 135х56х35 мм. Рівень якості виконання – «Стандарт». Прилад зроблений китайською компанією. Гарантійний термін на товар становить 6 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 96 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 135×56×35 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 8 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴




