
Блок живлення OEM DC12 72W 6А LTR-72-12 stick
286 ₴
- В наявності
- Код: 3_2597
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 72 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розмір | 376×18×18 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 6 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴



