
Блок живлення OEM DC12 48W 4А LTR-48 stick
221 ₴
- В наявності
- Код: 3_2125
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення OEM LTR-48 є одним з двох найбільш довгих пристроїв в своїй лінійці. Дана серія адаптована для застосування в інтер'єрах: підсвічування стель, сходів, кухонних меблів, побутової техніки та ін. При невеликій товщині та ширині (17х18 мм) ця модель має 28 см в довжину й призначається для прихованого монтажу в приміщеннях. Потужність виробу становить 48 Вт при силі струму 4 А та вихідній напрузі 12 В. Живиться пристрій від мережі з допустимими перепадами напруги від 176 до 265 В. Виріб відповідає стандарту захисту IP20 і підійде для роботи в звичайних побутових умовах. Охолодження блоку живлення організовано природним чином, за рахунок металевого корпусу, виконаного з алюмінію, який добре проводить тепло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 48 W |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Розмір | 280х17х18 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 4 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴



