
Блок живлення OEM DC12 36W 3А PLC
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2130
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 36W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення даного блоку живлення до мережі 220V відбувається через мережевий шнур, який йде в комплекті, а підключення живлення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде для підключення світлодіодної стрічки і контролерів. Гарантія 6 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 120×45×35 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



