
Блок живлення OEM DC12 25W 2,1А TR25-12
127 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2153
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Негерметичний блок живлення потужністю 25W в перфорованому металевому корпусі зі стабілізованою вихідною напругою 12V постійного струму. Підключення до мережі 220V і підключення споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Даний блок живлення відрізняється більш компактними розмірами в лінійці аналогічних по потужності апаратів, що дозволяє використовувати його навіть в дуже обмеженому просторі. Блок живлення захищений від короткого замикання і перевантаження, що сприяє виключенню виходу з ладу. В процесі експлуатації БП без активної системи охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки БП. Не допускати установку в обмеженому просторі без циркуляції повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 25 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 80×47×22 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2.1 А |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴



