
Блок живлення OEM DC12 24W 2А PL
131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2128
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 24W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення на споживач 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде як для підключення світлодіодної стрічки і контролерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 74×85×34 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴



