
Блок живлення BIOM Professional DC24 72W BPBLS-72-24 3А stick
385 ₴
- В наявності
- Код: 3_3226
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення BIOM STICK BPBLS 72 24 — це надійний імпульсний блок живлення серії Professional IP20 , призначений для роботи з LED стрічками, модульним освітленням, лампами та іншим обладнанням, що потребує стабільного живлення 24V DC . З потужністю 72 Вт і вихідним струмом 3 А , пристрій забезпечує стабільну подачу напруги без мерехтіння й стрибків, гарантує довговічну роботу світлодіодних систем. Корпус моделі виконано із міцного металу з ребристою поверхнею, що значно покращує тепловідведення. Завдяки цьому блок живлення не перегрівається, працює тихо та стабільно навіть за тривалого навантаження. Вузький корпус (313×18×15 мм) забезпечує компактний монтаж — пристрій легко розмістити в алюмінієвих профілях, корпусах світильників або монтажних нішах. Клас захисту IP20 дозволяє використовувати блок живлення всередині приміщень. Модель оснащена захистом від короткого замикання, перевантаження й перегріву , а природна конвекція повітря забезпечує безшумне охолодження. BIOM BPBLS 72 24 — компактне, потужне та ефективне рішення для професійного LED освітлення, де важливі надійність, якість і тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 72 W |
| Робоча напруга | AC 90-260V 50/60Hz |
| Розмір | 313×15×18 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴

