
Блок живлення BIOM Professional DC24 60W WBP-24-60 2,5А герметичний
454 ₴
- В наявності
- Код: 3_3227
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Герметичний блок живлення BIOM Professional 60W 24V 2.5A IP67 WBP 24 60 призначений для стабільного живлення світлодіодних стрічок, модулів, ламп і будь якого LED обладнання, що працює від напруги 24V DC. Потужність 60 Вт та вихідний струм 2,5 А забезпечують рівномірну роботу освітлення без мерехтіння. Корпус виконаний із анодованого алюмінію з високим ступенем герметичності IP67, який повністю захищає пристрій від пилу й вологи. Завдяки цьому блок можна безпечно встановлювати як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі — на фасадах або на рекламних конструкціях. Модель WBP 24 60 відзначається енергоефективністю, стабільною роботою при вхідній напрузі 170–250V AC і наявністю повного спектра електричного захисту — від короткого замикання, перевантаження та перегріву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | AC 170-250 V |
| Розмір | 147×22×36 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴

