
Блок живлення BIOM Professional DC24 100W WBP-24-100 4,2А герметичний
802 ₴
- В наявності
- Код: 3_3229
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Герметичний блок живлення BIOM WBP 24 100 призначений для якісного та стабільного живлення світлодіодних стрічок, модулів, ламп і будь якого іншого LED обладнання із робочою напругою 24V DC. Завдяки потужності 100 Вт і вихідному струму 4,16 А, він забезпечує стабільну роботу освітлення без пульсацій і перевантажень навіть при тривалій експлуатації. Надійний алюмінієвий корпус зі ступенем захисту IP67 повністю захищає пристрій від пилу, вологи та атмосферних впливів. Це дозволяє безпечно використовувати блок живлення як у приміщенні, так і зовні — для освітлення фасадів, вітрин, рекламних вивісок, садових зон або архітектурних підсвіток. Модель WBP 24 100 оснащена вбудованим фільтром EMC , який забезпечує електромагнітну сумісність і стабільність вихідних параметрів. Пристрій надійно працює у діапазоні AC 170–250V, 50/60Hz, а також має захист від короткого замикання, перевантаження та перегріву. Це професійний блок живлення, який поєднує потужність, безпеку та універсальність застосування — оптимальний вибір для професійних систем LED освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 190x52x20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 4.2 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴

