
Блок живлення Biom Professional DC12 60W BPD-60-12 5A под DIN-рейку
528 ₴
- В наявності
- Код: 3_2740
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | AC 100-240 V |
| Розмір | 78х56х93 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴

