
Блок живлення BIOM Professional DC12 36W BPFS-36-12 2А stick герметичний
280 ₴
- В наявності
- Код: 3_2604
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 283×15×18 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



