
Блок живлення BIOM Professional DC12 300W BPU-301 25А slim
808 ₴
- В наявності
- Код: 3_2175
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей професійний блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок, гнучкого неону або інших потреб. Потужність даної моделі складає 300 Вт, сила струму на виході – 25 А. Виріб працює від напруги у діапазоні 170-240 В, забезпечуючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу, клас пилевологозахищеності – IP20. Модель розрахована на пасивне охолодження і виконана у вигляді вузького блоку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 300 W |
| Робоча напруга | AC 170-250 V |
| Розмір | 298×53×21 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 25 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808 ₴

