
Блок живлення BIOM Professional DC12 18W BPFS-18-12 1.5А stick герметичный
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2601
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Розмір | 193×15×18 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 1.5 А |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴



