
Блок живлення Biom Professional DC12 150W BHDR-150-12 12,5A під DIN-рейку
1 243 ₴
- В наявності
- Код: 3_3261
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 122w / 150w |
| Робоча напруга | AC 100-240 V |
| Розмір | 105x90x54.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 10.2A / 12.5A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴




