
Блок живлення BIOM DC12 60W 5А LED-12-60
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3_2986
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення TM BIOM серії LED були спеціально розроблені для використання зі свідлоддіодним освітленням. Від інших серій їх відрізняють гарне співвідношення "ціна/якість", високі технічні характеристики та компакні розміри. Блоки також обладнанні системою захисту від перевантажень, що забезпечує їх довгий термін служби. При підборі потужності блока необхідно враховувати коефіціїнт запасу 25-30%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | AC 180-264V/50-60Hz |
| Розмір | 116x35x23 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


