
Архітектурний світлодіодний прожектор Feron LL-882 5Вт 2700K металік
816 ₴
- В наявності
- Код: 6127
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Архітектурний світлодіодний прожектор Feron LL-882 5Вт 2700K IP65 металік Нова серія прожекторів для архітектурної підсвітки Feron. Прожектори призначені для художньої підсвітки фасадів споруд та будівель, колон, ніш та інших архітектурних форм. Завдяки направленому світлу в оптиці лінз з вузьким кутом свічення, можливо підсвічувати окремі архітектурні елементі. Особливості та переваги прожектора Feron LL-882: Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з литого алюмінія та загартованого скла з підвищенною ударостійкістю. Високий рівень захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -20 до +45С Якісний драйвер. Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів у діапазоні напруги 85-265V. Коефіцієнт напруги (PF) 0,9. Додатковий захист. Драйвер прожектора додатково оснащен захистом від імпульсних перепадив до 2kV. Якісні світлодіоди. Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, які є стійкими до появлення світлових дефектів. Компактний корпус. Завдяки вузькому корпусу, можливий монтаж у ніши невеликої глибини та важкі для встановлення місця. Енергоефективність 80Lm/W Економія енергії. Заощаджує понад 80% енергії по зрівнянню з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології. Ресурс роботи 50 000 годин Гарантія 12 місяців Архітектурний прожектор Feron LL-882 - це надійне та економічне рішення для освітлення архітектурних споруд, фасадів, що поєднує високу якість матеріалів та передові технології. Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Теплий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 310 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | E |
| Колір корпусу | срібло |
| Колірна температура | 2700 |
| Розмір | 130*130*95 мм |
| Тип світильника | архітектурний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴



