
Архітектурний світлодіодний накладний світильник Feron DH028 3Вт 4000K білий
397 ₴
- В наявності
- Код: 6380
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Архітектурний світильник Feron DH028 3Вт 4000К IP54 білий Настінний світодіодний світильник призначен для підсвітки фасадів. Світильник можна встановлювати на терасі, балконі або на стіні будинку. Основні характеристики світильника Feron DH028 Надійна конструкція У конструкції передбачені рухливі шторки, які дозволяють користовачу самостійно задаваті ширину світлового луча та направлення світла. Високий рівень захисту IP54 та широкий діапазон робочих температур від -20 до +45С Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, які є стійкими до появлення світлових дефектів. Енергоефективність 30Lm/W Економія Заощаджує понад 90% енергії порівнянно зі світильниками, в яких використовуються лампи розжарювання та 50% порівнянно зі світильниками, в яких використовуються енергозберігаючі лампи. Ресурс роботи 30 000 годин Гарантія 12 місяців Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | G |
| Колірна температура | 4000 |
| Розмір | 120*120*50 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип світильника | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴



