
Архітектурний світлодіодний накладний світильник Ardero DH0171ARD CUBE 10Вт 3000K чорний
760 ₴
- В наявності
- Код: 8574
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Архітектурні накладні світлодіодні світильники Ardero DH0171ARD Серія вуличних накладних світильників для загальної та декоративної підсвітки будівель, фасадів та архітектурних об’єктів. Переваги та особливості архітектурного світлодіодного накладного світильника Ardero DH0171ARD 10Вт чорного кольору: Сучасний дизайн Надійна фіксація Індекс кольоропередачі CRI≥80 Ступінь захисту IP54 Гарантія 24 місяці Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 780 лм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Клас енергоефективності | F |
| Колекція | CUBE |
| Колірна температура | 3000 |
| Розмір | 110*110*104 мм |
| Тип світильника | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴



