
L-з'єднувач Ardero AL4025-L 5Вт 4000K для світильників AL4025 чорний
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 8972
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світловий потік | 450 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | 80 CRI |
| Використання | офіс |
| Дистанційний пульт | Немає |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір свічення | нейтральний |
| Розмір | 100*100*70 мм |
| Строк служби L 70 B 50 | 25000 години |
| Тип лампи | LED |
| Тип монтажа | накладний |
| Тип світильника | з'єднувач |
| Форма | Лінійна |
| Функція діммування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴



