
Клемма быстрого монтажа PROLUM (RT-Y626)
26,62 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 8_5247
+380 (98) 006-00-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Клемма быстрого монтажа PROLUM (RT-Y626)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория | Аксесуари для неонового розсіювача, Аксесуари для підключення світлодіодного неону, Аксесуари для підключення світлодіодної стрічки |
| Код товару | 503077 |
| Цвет | Прозрачный |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість входів / пар контактів | 2/6 |
| Максимальная температура эксплуатации | 85 °C |
| Максимальний переріз проводу | 0,08 - 4 мм2 тонкопроволювальніі, 0,5 - 6 мм2 одножильний і багатожильний |
| Необхідна довжина зачищення ізоляції | 8-10 мм |
| Номинальное напряжение | 400 В/4 кВ |
| Номинальный ток | 41A |
| Единицы измерения | шт. |
| Размер | 45.8х48.9х12 мм |
| Тип товара | Самозатискна клема |
| Упаковка | 100 шт. (1 упаковка) |
Информация для заказа
- Цена: 26,62 ₴

