
Клема швидкого монтажу PROLUM (RT-M39A)
99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 8_5508
+380 (98) 006-00-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Клема швидкого монтажу PROLUM (RT-M39A)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Пользовательские характеристики | |
| Категория | Аксесуари для неонового розсіювача, Аксесуари для підключення світлодіодного неону, Аксесуари для підключення світлодіодної стрічки |
| Код товару | 503082 |
| Цвет | Серый |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість входів / пар контактів | 3/9 |
| Максимальная температура эксплуатации | 85 °C |
| Максимальний переріз проводу | 0,08 - 4 мм2 одножильний і багатожильний, 0,08 - 4 мм2 тонкопроволювальніі |
| Необхідна довжина зачищення ізоляції | 8-10 мм |
| Номинальное напряжение | 400 В/4 кВ |
| Номинальный ток | 24 А для 2,5 мм2, 32 А для 4 мм2 |
| Единицы измерения | шт. |
| Размер | 39.8*37.2*14.5 мм |
| Тип товара | Самозатискна клема |
| Упаковка | 100 шт. (1 упаковка) |
Информация для заказа
- Цена: 99 ₴

