Диммер встраиваемый PROLUM 6А Белый
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Мощность | 72 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товару | 401013 |
| Кратність | 1 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Единицы измерения | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Нет |
| Рабочая температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 86 х 86 х 65 мм |
| Сила тока | 6.0 |
| Способ управления | Управління на корпусі |
| Степень защиты | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип корпуса | Пластик |
| Тип устройства | MONO димер |
Информация для заказа
- Цена: 393,66 ₴



